JSNLog (8.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: error
sq: gabim

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: info
sq: informacion

en: About
sq: Informacione
