JSNLog (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: enabled
af: geaktiveer

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: error
af: fout

en: all
af: alle

en: default
af: verstek

en: Options
af: Opsies

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Role
af: Rol

en: debug
af: ontfout
