JSNLog (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: debug
bo: སྐྱོན་སེལ་བ

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
