JSNLog (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: enabled
fr: activé

en: disabled
fr: désactivé

en: error
fr: erreur

en: all
fr: tout

en: default
fr: défaut

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Roles
fr: Rôles

en: Role
fr: Rôle

en: debug
fr: débogage

en: About
fr: À propos

en: Every page except the listed pages
fr: Toutes les pages sauf les pages listées

en: The listed pages only
fr: Les pages listées seulement

en: Add to the selected roles only
fr: Ajouter aux rôles sélectionnés uniquement

en: Add to every role except the selected ones
fr: Ajouter à tous les rôles sauf ceux sélectionnés

en: Pages by their paths
fr: Pages par leurs chemins

en: Path "@page" not prefixed with slash.
fr: Le chemin "@page" n'est pas préfixé avec un slash.
