JSNLog (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: error
km: កំហុស

en: default
km: លំនាំដើម

en: Options
km: ជម្រើស

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: About
km: អំពី
