JSNLog (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: enabled
pt: ativado

en: disabled
pt: desativado

en: error
pt: erro

en: all
pt: todos

en: default
pt: padrão

en: Options
pt: Opções

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Papéis

en: Role
pt: Papel

en: debug
pt: depuração

en: info
pt: informação

en: About
pt: Sobre

en: Every page except the listed pages
pt: Todas as páginas exceto as páginas listadas

en: The listed pages only
pt: Apenas as páginas listadas
