JSNLog (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: error
th: ผิดพลาด

en: all
th: ทั้งหมด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: debug
th: ดีบั๊ก

en: info
th: เพื่อทราบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
