JSNLog (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: error
uk: помилка

en: all
uk: все

en: default
uk: замовчування

en: Options
uk: Опції

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: external
uk: зовнішній

en: debug
uk: зневадження

en: info
uk: інформація

en: About
uk: Про модуль

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: Pages by their paths
uk: Сторінки за їх шляхами

en: Path "@page" not prefixed with slash.
uk: Шлях "@page" не починається з косої риски.
