JSNLog (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: error
bn: ত্রুটি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: debug
bn: ডিবাগ

en: info
bn: তথ্য

en: About
bn: সম্পর্কে
