JSNLog (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: error
eo: eraro

en: default
eo: defaŭlto

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: debug
eo: sencimigo

en: info
eo: informo
