JSNLog (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: disabled
hy: անջատված

en: error
hy: սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Role
hy: Դեր

en: info
hy: տեղեկություն
