JSNLog (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: disabled
ka: გამორთულია

en: error
ka: შეცდომა

en: Test
ka: ტესტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Role
ka: როლი

en: debug
ka: დებაგი

en: info
ka: ინფორმაცია
