JSNLog (8.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: all
my: အားလုံး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: debug
my: ယုတ္တိအမှား ရှာဖွေဖော်ထုတ်သည်

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
