JSNLog (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ
