JSNLog (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: enabled
ro: activat

en: disabled
ro: dezactivat

en: error
ro: eroare

en: all
ro: toate

en: default
ro: implicit

en: Options
ro: Opțiuni

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: debug
ro: depanare

en: About
ro: Despre
