JSNLog (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: disabled
az: söndürülüb

en: error
az: səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: About
az: Haqqında
