JSNLog (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: enabled
bg: включено

en: disabled
bg: деактивиран

en: error
bg: грешка

en: default
bg: по подразбиране

en: Test
bg: Тест

en: Options
bg: Параметри

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: info
bg: информация
