JSNLog (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: enabled
fa: فعال

en: disabled
fa: غیرفعال

en: error
fa: خطا

en: all
fa: همه

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Test
fa: آزمایش

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: external
fa: خارجی

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: info
fa: اطلاعات

en: About
fa: درباره
