JSNLog (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: disabled
jv: mati

en: error
jv: salah

en: default
jv: gawan

en: Test
jv: Ujian

en: Options
jv: Opsi

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: debug
jv: métani

en: About
jv: Ngenani
