JSNLog (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: error
kn: ದೋಷ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: debug
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
