JSNLog (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: enabled
oc: activat

en: disabled
oc: desactivat

en: all
oc: tot

en: default
oc: defaut

en: Test
oc: Testar

en: Options
oc: Opcions

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: debug
oc: desbugatge

en: About
oc: A prepaus
