JSNLog (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: default
ps: تلواله

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
