JSNLog (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: enabled
sl: omogočeno

en: disabled
sl: onemogočeno

en: error
sl: napaka

en: default
sl: privzeto

en: Options
sl: Možnosti

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: debug
sl: razhroščevanje

en: About
sl: O modulu
