JSNLog (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Test
ug: سىناق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
