JSNLog (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: disabled
ar: معطَّل

en: error
ar: خطأ

en: all
ar: الكل

en: default
ar: المبدئي

en: Test
ar: الاختبار

en: Options
ar: الخيارات

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: debug
ar: تنقيح

en: info
ar: معلومات

en: About
ar: حول
