JSNLog (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: enabled
be: уключана

en: disabled
be: адключана

en: error
be: памылка

en: all
be: усе(ё)

en: default
be: прадвызначана

en: Test
be: Тэст

en: Options
be: Налады

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: debug
be: адладка

en: info
be: Інфармацыя

en: About
be: Аб
