JSNLog (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: enabled
hi: सक्रिय

en: disabled
hi: अक्षम

en: error
hi: त्रुटि

en: all
hi: सभी

en: default
hi: तयशुदा

en: Test
hi: परीक्षण

en: Options
hi: विकल्प

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Role
hi: भूमिका

en: debug
hi: डीबग

en: info
hi: जानकारी

en: About
hi: के बारे में
