JSNLog (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: error
hr: greška

en: default
hr: Zadano

en: Options
hr: Opcije

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Role
hr: Uloga

en: debug
hr: otklanjanje grešaka

en: About
hr: Opis
