JSNLog (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: enabled
ku: چالاکە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: debug
ku: هەڵدۆزین

en: info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە
