JSNLog (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: error
nl: fout

en: all
nl: alle

en: default
nl: standaard

en: Options
nl: Opties

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Role
nl: Rol

en: About
nl: Over

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: Pages by their paths
nl: Pagina's volgens hun paden

en: Path "@page" not prefixed with slash.
nl: Pad '@page' begint niet met een schuine streep.
