JSNLog (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: error
pl: błąd

en: all
pl: wszystkie

en: default
pl: domyślny

en: Options
pl: Opcje

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: info
pl: informacja

en: About
pl: O stronie

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi
