JSNLog (8.x-1.3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: error
si: දෝෂය

en: info
si: තොරතුරු
