JSNLog (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: enabled
tr: etkin

en: disabled
tr: etkin değil

en: error
tr: hata

en: all
tr: hepsi

en: default
tr: öntanımlı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: debug
tr: hata ayıklama

en: info
tr: bilgi

en: About
tr: Hakkında

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar

en: Add to the selected roles only
tr: Sadece seçili rollere ekle

en: Add to every role except the selected ones
tr: Seçilenler hariç tüm rollere ekle
