JSNLog (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: disabled
bs: onemogućeno

en: error
bs: greška

en: Options
bs: Opcije

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga
