JSNLog (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: disabled
cy: analluog

en: error
cy: gwall

en: default
cy: rhagosod

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: debug
cy: dadfygio

en: info
cy: gwybodaeth
