JSNLog (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: enabled
sv: aktiverad

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: error
sv: fel

en: all
sv: alla

en: default
sv: förvald

en: Options
sv: Alternativ

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: About
sv: Om
