JSNLog (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: enabled
ur: فعال

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: error
ur: نقص

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Roles
ur: رولز

en: debug
ur: تفصیلات

en: info
ur: خبر
