JSNLog (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: enabled
cs: zapnuto

en: disabled
cs: vypnuto

en: error
cs: chyba

en: all
cs: vše

en: default
cs: výchozí

en: Options
cs: Možnosti

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: debug
cs: ladění

en: About
cs: Popis

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
