JSNLog (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Pages
da: Sider

en: enabled
da: aktiveret

en: disabled
da: deaktiveret

en: error
da: fejl

en: all
da: alle

en: default
da: standard

en: Options
da: Valg

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: About
da: Om

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider

en: Add to the selected roles only
da: Tilføj kun til de valgte roller

en: Add to every role except the selected ones
da: Tilføj til alle roller undtagen de valgt

en: Pages by their paths
da: Sider efter stier
