JSNLog (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: all
el: όλα

en: default
el: προεπιλογή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Options
el: Επιλογές

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: debug
el: αποσφαλμάτωση

en: info
el: πληροφορία

en: About
el: Περί

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο

en: Add to the selected roles only
el: Προσθήκη μόνο στους επιλεγμένους ρόλους

en: Add to every role except the selected ones
el: Προσθήκη σε κάθε ρόλο εκτός από τους επιλεγμένους
