JSNLog (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: enabled
eu: gaituta

en: disabled
eu: ezgaituta

en: error
eu: errorea

en: all
eu: denak

en: default
eu: lehenetsia

en: Options
eu: Aukerak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: debug
eu: arazketa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
