JSNLog (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Pages
is: Síður

en: enabled
is: virkt

en: disabled
is: óvirkt

en: error
is: villa

en: all
is: allt

en: default
is: sjálfgefið

en: Test
is: Prófa

en: Options
is: Möguleikar

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk

en: debug
is: villuleit

en: info
is: upplýsingar

en: About
is: Um
