JSNLog (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: disabled
te: అచేతనం

en: error
te: సమస్య

en: all
te: అన్నీ

en: default
te: అప్రమేయం

en: Test
te: పరీక్ష

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role
te: పాత్ర

en: debug
te: డీబగ్

en: info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
