Json Event Feed (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: title
ca: títol

en: type
ca: tipus

en: Custom
ca: Personalitzat

en: description
ca: descripció

en: date
ca: data

en: start time
ca: hora d'inici

en: end time
ca: hora de fi
