Json Event Feed (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: tags
cs: tagy

en: title
cs: nadpis

en: type
cs: typ

en: Custom
cs: Vlastní

en: description
cs: popisek

en: date
cs: datum
