Json Event Feed (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: title
da: titel

en: Custom
da: Tilpasset

en: description
da: beskrivelse

en: date
da: dato

en: location
da: lokation

en: start time
da: starttidspunkt

en: end time
da: sluttidspunkt
