Json Event Feed (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: tags
el: ετικέτες

en: title
el: τίτλος

en: type
el: τύπος

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: date
el: ημερομηνία
