Json Event Feed (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: tags
eo: etikedoj

en: title
eo: Titolo

en: type
eo: tipo

en: Custom
eo: Propra

en: subtitle
eo: subtitolo

en: date
eo: dato
