Json Event Feed (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: tags
es: etiquetas

en: title
es: título

en: type
es: tipo

en: Custom
es: Personalizado

en: links
es: enlaces

en: description
es: descripción

en: date
es: fecha

en: location
es: ubicación
