Json Event Feed (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: tags
et: sildid

en: title
et: pealkiri

en: url
et: veebiaadress

en: type
et: tüüp

en: Custom
et: Kohandatud

en: date
et: kuupäev
